BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas yra kosmetika?

Jeigu reikėtų anksti ryte pažadinus moterį leisti jai pasirinkti - greiti pusryčiai ar kelios laisvos minutės prie veidrodžio, pamatytume mišką rankų, balsuojančių už minutes prie veidrodžio. Tokia jau ta realybė - moterys taip save myli, kad retai kuriai pakanka drąsos išeiti iš namų nepasinaudojus kosmetikos galia. Ką jau bekalbėti apie šių laikų skubančią, visada užsiėmusią moterį, kuri ir išėjusi iš namų jaučia poreikį turėti bent šiek tiek galios rankinėje: o kas, jeigu per pietų pertrauką ji bus per daug išblyškus?

Kaip bebūtų, kosmetika visoms moterims reikalinga privalumams pabrėžti ir trūkumams paslėpti ir taip buvo jau prieš tūkstančius metų. Galbūt vienoms moterims kaip oro reikės antakių pieštuko, kitoms akių pieštuko, trečios neįsivaizduos dienos be lūpų dažų. Kai kosmetikos parduotuvėse ir salonuose pasiūla tokia didelė, dailiosios lyties atstovės gali rinktis ir ne vieną norimą turėti dalykėlį. Tačiau,visų moterų žiniai, pasiūla nebuvo visada tokio masto. Pavyzdžiui, dar XXa. akims dažyti skirtą tušą atstojo į batų tepalą panaši tūbelė, o šepetėlis buvo labiau panašus į dabartinį dantų šepetėlį. Tik daug vėliau moterims nusišypsojo laimė į rankas paimti naujesnio ir patogesnio dizaino, dailesnį blakstienų tušą. Beje, XXa. neretai kas pavadina dar ir lūpų dažų aukso amžiumi. Kaip gi pavadintume savo amžių, spręsdami iš to, kokia kosmetika yra populiariausia šiomis dienomis?

Pirmąją vietą nenuginčijamai iš visų kosmetikos priemonių atima blakstienų tušas. Taip teigia kosmetikos rinkos ekspertai ir tyrimus atliekantys specialistai - vadinasi, didžioji dalis moterų savo kosmetinėje gali neturėti akių vokų šešėlių, bet tušas - privalomas dalykas. Juolab, kai parduotuvių lentynose galima rasti pagal kiekvienos norą: mėlynos spalvos, riečiantį, ilginantį ar atsparų vandeniui.

Antrąją vietą pelnytų makiažo pagrindas ir kreminė pudra. Šie du dalykai yra ne tas pats, nors daug kam atrodo, jog paskirtis yra tokia pati. Daugelis moterų makiažo pagrindą renkasi kaip priemonę užmaskuoti smulkias, bet matomas kraujagysles, ryškesnius kapiliarus, kartais pigmentines dėmes, atsiradusias ant veido. Kreminė pudra tepama odą jau padengus makiažo pagrindu, kad ši ilgiau išliktų ir oda atrodytų nepriekaištingai, o tai moterims itin svarbu. Į populiariausių kosmetikos priemonių krepšelį įdėtume ir lūpų dažus, be kurių šių laikų moteris nors ir išsiverčia, tačiau su jais atrodo kur kas moteriškesnė, ir žinoma, patrauklesnė. Veido kremai - dieniniai, naktiniai, šviesinantieji, maitinantieji, drėkinantieji, atjaunintieji - taip pat moterų mėgstama kosmetika. Visos, kurios nori pasirūpinti ir turėti gražią, elastingą, kuo jaunesnę odą, renkasi ne bet kokius, bet natūralius, ekologiškus kremus - tokie yra efektyvūs ir saugūs naudoti. Tiesa, kremus veidui dažniausiai renkasi moterys nuo trisdešimties, bet tai nesumažina šios priemonės populiarumo, netgi priešingai - moterys yra pamilusios veido priežiūros priemones.

Įvairūs smulkūs dalykėliai, tokie kaip akių kontūro pieštukas, antakių pieštukas ar akių vokų šešėliai yra kasdienio naudojimo svarbos, tačiau juos renkasi ne visos moterys. Žinoma, viskas priklauso nuo moters bruožų ir nuo to, ką ji mėgsta, tačiau sutikime, jog nebūtinai visos priemonės turi būti panaudojamos kasdien visų moterų, nes kartais pilnai pakanka vos kelių priemonių, kad pasiteisintų geležinė taisyklė - gražu viskas, kas turi saiką. Moterų laimei šiais laikais nėra ribų: jos renkasi kaip kvepėti, kokios spalvos ar ilgio blakstienas turėti, kokios spalvos nagus derinti prie stiliaus, ir, atrodo, su šiuo laimės pažabojimu puikiausiai susitvarko.

Šaltinis: atraskgrozi.lt - profesionali kosmetika internetu

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą